Menu Zavrieť

Rok 2022 v novom šate

Demokrati Slovenska - rebranding

Na úvod mi dovoľte popriať Vám všetko dobré v novom roku 2022! Hlavne veľa zdravia, to ostatné príde. Rok 2022 snáď bude prelomový v boji s pandémiou. S novinkami sme vstúpili aj my.

Oslovili nás viacerí obyvatelia, ktorí by chceli pomôcť zmeniť svoje okolie a sú smutní zo situácie v krajine. Viacerí z nich sa zapoja do najbližších komunálnych volieb a volieb do VÚC v roku 2022.

Jednou z podmienok bolo aj stotožnenie sa s hlavnými hodnotami Demokratov Slovenska. A práve tie sa stali aj ústredným motívom pre naše nové logo.

logo Demokrati Slovenska

Logo predstavuje prierez povrazom, každý kruh je akoby jedno vlákno, ktoré ho tvorí a robí ho pevnejším. Povraz samotný predstavuje spoluprácu. Bez tej nedosiahnete dobré výsledky a je základným pilierom úspechu. Oblé tvary predstavujú otvorenosť a transparentnosť.

Web stránku som zladil do bielej farby s modrými prvkami a bez ďaľších extra doplnkov. Aby bolo načítanie rýchlejšie, zlepšila sa čitateľnosť a nezaťažoval sa prehliadač u návštevníkov.

Obe veci sme realizovali v rámci interných kapacít, aby sme finančné prostriedky využívali efektívnejšie. Ak sa chcete pridať a pomôcť urobiť Slovensko lepším, alebo nás chcete podporiť, budeme veľmi vďační!

Pridaj komentár